Vaše osobní údaje ohlídám. Slibuju

 

Zákon nade vše. Takže osobní údaje, které získávám, zatímco surfujete po mých stránkách, zpracovávám v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Informuju

Stačí napsat a bez okolků vám řeknu, zda a jaké údaje o vás uchovávám. Kdybych náhodou měl nesprávné informace, na požádání je opravím. Dotazy ohledně zpracování osobních údajů posílejte na jsem@honzanavratil.com.

Co a jak

Při návštěvě mého webu servery standardním způsobem zaznamenávají:

  • IP adresu, kterou vám přidělil poskytovatel internetových služeb
  • webovou stránku, ze které jste sem přišli
  • podstránky, které jste na webu navštívili
  • datum a délku návštěvy

Jiné osobní údaje zaznamenávám, jen když mi je dáte z vlastní vůle. Například, když se přihlásíte k odběru mých emailů.

Bezpečnost nade vše

Přijímám všechna technická, organizační a bezpečnostní opatření, abych chránil vaše osobní údaje před ztrátou, zničením nebo snad zásahem zlých, podlých a nepovolaných osob.

K čemu a komu

Díky vašim osobním údajům se snažím psát články, co vás zajímají, vylepšovat web a posílat vám emaily, ke kterým jste se sami přihlásili. Vaše údaje můžu v rámci zákonných povinností postoupit státním zařízením a úřadům. Jinak se nikdo jiný, než já, k vašim údajům nedostane.

Můžete se odhlásit

Pokud mi svěříte vaše osobní údaje (jméno, email), budu je používat jen a pouze k tomu, abych vás informoval o nových článcích, předal vám pár svých mouder nebo si udělal trochu té reklamy na sebe sama. Samozřejmě se neupisujete ďáblu a z odběru mých emailů se můžete kdykoliv odhlásit.

Cookies

Ano, přesně. To jsou ty malé soubory, co se ukládají na váš disk a vy si díky nim můžete komfortně prohlížet webové stránky. U mě na webu jsou taky a já tak vím, kolik lidí sem chodí a co vás zajímá. Identifikují se pouze cookies na vašem počítači, takže jejich používání můžete deaktivovat.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Na psí uši, na kočičí svědomí přísahám, že budu plně respektovat důvěru, kterou jste mi společně s vašimi osobnímu údaji dali. Proto vaše osobní údaje ukládám v zabezpečené databázi a rozhodně je neposkytuju třetím stranám.

Souhlas registrujícího se návštěvníka webu

Vyplněním registračního formuláře na mém webu souhlasíte se zařazením vyplněných osobních údajů do databáze Jana Navrátila, Malá Morávka 205, 793 36, IČ 87518911, jakožto správce a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely a obchodní sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu.

A jestli jste to dočetli až sem, hluboce smekám, až mi páteř praská.