Bude nám to spolu klapat? Ostatní napoví

“Honza mi psal fb kampaně, které ihned přitáhly zraky potenciálních klientů a lidi klikali a klikali. Vždy jsem se jak malá těšila na další nové návrhy pro určitou kampaň. Honza je mistr, který je zapálen pro věc a proto můžete čekat na 120 % odvedenou práci, ke které budete mít jen ztěžka námitky. Už se těším na Honzovi další „hlody“. I like it!”

— Radka Eliášová | www.treky-alpske-chaty.cz

“Mohl bych si na stránky napsat, že fotky vyvolávám na super kvalitní papír značky XY a bude to stejný jako většina webů fotografů. Nebo napíšete Honzovi a už prodáváte fotky na papíru, který je „tak kvalitní a pevný, že ho můžete hodit před dveře místo rohožky.“ Takže asi tak. Zkrátka dostanete to, co dnes ve vší přeinformovanosti klienti hledají – příběh, vtip a neotřelý přístup. Navíc i přes svoje mládí je to člověk staré školy (doufejme, že to bude jednou i moderní), kdy se slovo drželo, faktury se platily včas a celkově se hrálo fair play.

— Tomás Hudolin | www.hudolintom.com

S Honzou byla radost spolupracovat. Připravil pro mě velmi svěží a čtivé texty na můj web. Navíc mi dal velmi věcnou zpětnou vazbu, co na webu zlepšit, aby byl přívětivý pro návštěvníky. Komunikace s ním byla velmi pohodová a rychlá, stejně jako celá spolupráce. Společně jsme to zvládli za pár dnů. Chválím ho kudy chodím a velmi rád se na něj v budoucnu opět obrátím.

— Tomáš Hrdlička | www.tom-builder.cz

“Honza se nám stará o firemní blog, spravuje facebookové firemní stránky, zákaznický mailing, tvorbu produktových a reklamních textů. Podílí se velkou měrou na vytváření nového webu. To vše dělá kreativně, s velkou profesionalitou, samostatně a v neposlední řadě za rozumné peníze. Velká spokojenost”

— Michal Babec | www.asolo.cz

“Spolupráce s Honzou byla super a podle mých představ. Jsem někdy detailista na zbití a leckdo by mě kvůli tomu dávno poslal k šípku. Honzovi ale na výstupu záleželo stejně jako mně a perfektně vše klaplo. Na výsledku je to vážně znát. Určitě ho mohu doporučit a budu se těšit na další spolupráci.”

— Luboš Konečný | www.forpix.cz