Jsem copywriter

Takže píšu. Texty na web, newslettery, blogy, letáky. Prostě cokoliv, co mezi lidi dostane informaci, že je tady někdo šikovný jako vy. Nebo rozšíří povědomí o dobré a prospěšné věci.

 

Píšu pro malé firmy, podnikatele, neziskovky a všechny ty, kteří v tom, co dělají, mají srdce.

 

Ovšem pozor. Budou to moje slova, ale váš příběh.
Takže se napřed musíme poznat.

Tyhle kapitoly jsme už napsali

“Spolupráce s Honzou byla super a podle mých představ. Jsem někdy detailista na zbití a leckdo by mě kvůli tomu dávno poslal k šípku. Honzovi ale na výstupu záleželo stejně jako mně a perfektně vše klaplo. Na výsledku je to vážně znát. Určitě ho mohu doporučit a budu se těšit na další spolupráci.”

— Luboš Konečný | www.forpix.cz

S Honzou byla radost spolupracovat. Připravil pro mě velmi svěží a čtivé texty na můj web. Navíc mi dal velmi věcnou zpětnou vazbu, co na webu zlepšit, aby byl přívětivý pro návštěvníky. Komunikace s ním byla velmi pohodová a rychlá, stejně jako celá spolupráce. Společně jsme to zvládli za pár dnů. Chválím ho kudy chodím a velmi rád se na něj v budoucnu opět obrátím.

— Tomáš Hrdlička | www.tom-builder.cz

„Měli jsme za sebou pár špatných webů, takže jsme to tentokrát chtěli uchopit jinak a začít texty. Na Honzovi mě zaujal jeho blog, jak dokázal jednoduše a přesto výmluvně psát o čemkoliv. Už po první schůzce jsme pochopili, že jeho síla není jen ve slovech. Obrátil vzhůru nohama naše myšlení i náš pohled na nás samotné. Našel to, co je na nás jiné, podložil to spoustou dat a doslova nás to donutil prodat. Z příjmení, za které jsem se styděl, udělal značku a naučil nás zdravé hrdosti. Naučil nás prodávat službu, nikoliv produkt. Je tvrdohlavý, ale neuvěřitelně vnímavý, bystrý a pohotový. A má něco, co je vzácné – opravdový zájem na tom, aby jeho práce byla ku prospěchu jiným. Z copywritingu se stala tvorba kompletního webu, na to navazující email marketing, vyřešení problematiky GDPR a vlastně i mentální a obchodní koučink. A hodně nás toho ještě čeká, jsme vlastně na začátku. Díky Honzo!“

— František Bílek | www.bazenybilek.cz

A teď ty vaše texty...